
Nende ennustustega soovib TRUSTroke anda väärtuslikku teavet, mis aitab tervishoiutöötajatel ja patsientidel teha teadlikumaid otsuseid insuldi ravi ja taastumise kohta. Need ennustused võivad toetada kohandatud raviplaane ja rehabilitatsioonistrateegiaid, mis lõppkokkuvõttes parandavad patsientide tulemusi ja elukvaliteeti.
Osana projekti tulemustest teeb patsiendikogemuse (PX) uurimisrühm koostööd kolme Euroopa riigi haiglate insuldi üleelanutega. Nad koguvad teadmisi probleemidest, millega patsiendid pärast insulti kokku puutuvad ja töötavad selle nimel, et optimeerida terviserakendust Nora, mis areneb nende tuvastatud vajaduste põhjal tulevaseks TRUSTroke platvormiks.
Rakendus aitab neil püsida ühenduses oma tervishoiutöötajatega ja võimaldab küsimustike kaudu jälgida nende elu pärast insulti. Aja jooksul oma tervist jälgides saavad insuldi üle elanud inimesed oma edusammudest selgema pildi, samas kui tervishoiutöötajad saavad oma taastumisest parema ülevaate. "Kuna see rakendus on loodud insuldi üle elanutelt saadud informatsiooni/sisendiga, on see loodud lihtsaks ja juurdepääsetavaks," selgitab Nacar Designi kasutajakogemuse disainer Carolina Lauzen. "See aitab patsientidel oma raviplaanidega kursis püsida ja muudab arstivisiidid tõhusamaks, pakkudes selget ülevaadet nende edusammudest."
Euroopa Stroke Alliance'i tegevjuht Arlene Wilkie ütleb: "Üks
suuremaid muresid insuldi üle elanute jaoks on teadmatus, mis tulevikus juhtub. See nende panusega loodud uus tehnoloogia aitab tervishoiutöötajatel
ja insuldi üleelanutel töötada koos pikaajaliste taastumisplaanide tegemisel."
Lisateave
Projekti TRUSTroke kohta lisateabe saamiseks
- vaadake rakenduse kohta videot: https://youtu.be/COiLV7UfWMQ
- külastage TRUSTroke kodulehte https://trustroke.eu
- võtke ühendust research@safestroke.eu
Seda projekti toetab Horizon Europe toetuslepingu nr 101080564 alusel.