Kõnehäire
Osaline näohalvatus
Halvatud käsi
Elupäästev 112

Tegevust alustab Insuldiseltsi TEADUS-JA ARENDUSTIIM!

21. september 2023

Anname rõõmuga teada, et Insuldiseltsi eestvedajate tiim on saanud vahepeal täiendust ja tuge ning meie seltsiga on liitunud mitmed oma ala spetsialistid, eksperdid nii väljastpoolt seltsi kui seltsi liikmeskonnast. Alates tänasest, 21.septembrist 2023, alustab tegevust Eesti Insuldipatsientide Seltsi tuliuus tugev ja innovaatiline unistuste meeskond - TEADUS- ja ARENDUSTIIM!

Koostöös peitub jõud!
Koostöös peitub jõud!

Nagu juba nimigi ütleb, siis meie tegusas tiimis on inimesi väga erinevatest eluvaldkondadest, alates strateegiliste teadmistega tegijatest kuni tehniliste teadmistega tegijateni välja, tugevad spetsialistid, esindatud on ka neuroteaduste doktorant.

Teadus- ja Arendustiimi eesmärk on toetada oma teadmiste ja tegevustega Insuldiseltsi arengut, et selts oleks jätkusuutlik ning insuldipatsientide hääl oleks kuulda ja meiega arvestatakse, kui võrdväärse partneriga. Tiimi tegevused ulatuvad nii üle kogu Eesti kui väljaspool Eesti piire.

Oleme uhked, rõõmsad ja väga tänulikud, et meile on ulatanud oma sõbraliku abikäe nii erilised ja tugevad oma ala tegijad!

Teadus- ja arendustiim