Kõnehäire
Osaline näohalvatus
Halvatud käsi
Elupäästev 112

Kogemuslood

Insuldist taastujate ja nende lähedaste kogemuslood.
Ajakirjas Kodutohter räägib oma insuldikogemusest ja taastumisteekonnast Kristi, keda tabas ajuinfarkt noores eas, olles alles 36 aastane.
Ajakirjas Kodutohter insuldi kogemuslugu "Täisväärtuslik elu ka pärast insulti"
Videolood on valminud SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla insuldipatsiendi raviteekonna pilootprojekti raames. 
Videolood: insuldist taastujate ja nende lähedaste kogemuslood
Insuldiseltsil on suur rõõm jagada noore ja andeka muusiku, Kaido Kadaja ja tema hea sõbraga koostöös valminud tuliuut lugu "Võimalus". Lugu on sündinud ajendatuna Kaido enda raskest ja keerulisest haiguskogemusest. Muusikal on raviv jõud! Oleme väga uhked oma kaasteelise ja mõttekaaslase üle!
Muusik kirjutas oma insuldikogemusest loo
Ajakirjas Tiiu Tervise rubriigi artiklis, pealkirjaga "Mul oleks võinud hullemini minna",  räägib endine mini-insuldi läbi elanud noor naine Kätlin oma insuldikogemusest.
Ajakiri Tiiu artikkel - mini-insuldi (TIA) kogemuslugu
Naistelehe podcasti saates "Mõttekoht" räägib endine insuldipatsient Veronika oma insuldikogemusest.
Naisteleht podcast "Mõttekoht" - insuldi kogemuslugu
Ajalehes Postimees artikkel noore naise, Liina Maria, insuldikogemusest ja taastumisteekonnast. Noor rõõmsameelne naine Liina Maria võiks olla eeskujuks paljudele – nii tervetele kui tervisega kimpus olevatele inimestele. Nii noortele kui ka vanemaealistele. Temast õhkub positiivsust, avatust ja rõõmsameelsust. 
Liina Maria intervjuu
Ma ennast küll suureks müüdimurdjaks ei pea, aga ühe müüdi murran siiski – insult on vanemaealiste inimeste haigus. Julgen väita, et ei ole.
Eleni taastumislugu